Nad trzecią częścią Bad Boys pracuje nowy scenarzysta!

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Martin Lawrence – aktor wcielajacy się w jednego z głównych bohaterów serii Bad Boys – wątpił w powstanie kolejnego filmu o duecie policjantów, zwłaszcza po opuszczeniu projektu przez reżysera i scenarzysty, Joego Carnahana. Tymczasem producent – Jerry Bruckheimer – poinformował w rozmowie z Yahoo! o zatrudnieniu nowej osoby do pracy nad scenariuszem do filmu:

Pracujemy nad tym filmem (Bad Boys 3 – przyp. autora) od wielu lat i był taki moment, gdy byliśmy bliscy jego zrealizowania, lecz ostatecznie oddalił się on od nas. Mamy nadzieję, że będzie go można w końcu zrealizować. Obecnie jest z nami nowy scenarzysta, który obecnie pracuje nad materiałem. Daje mi to pewną otuchę.

bad boys promo

Niestety, nie podano jeszcze nazwiska nowego scenarzysty. Will Smith i Martin Lawrence zagrali razem w komedii akcji w 1995 roku, gdzie wcielili się odpowiednio w Mike’a Lowrey’ego oraz detektywa Marcusa Barnetta. Osiem lat później w kinach pojawił się sequel zatytułowany Bad Boys II. O trzeciej odsłonie serii zaczęto mówić od 2008 roku, a nawet pojawiły się pogłoski, jakoby obaj aktorzy mieli pojawić się w czwartej części zaplanowanej na 2019 rok.

Źródło: NME / Ilustracja wprowadzenia: Columbia Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?