Dorociński powróci w nowym Pitbullu! Znamy oficjalny tytuł i obsadę filmu!

I to jest news! Do obsady kolejnego filmu z serii Pitbull dołącza sam Marcin Dorociński, który w pierwszej części z 2005 oraz w serialu wcielił się w Sławomira Despero Desperskiego. O swoim angażu w produkcji, której scenariusz napisze oraz wyreżyseruje Władysław Pasikowski, twórca legendarnych Psów, aktor poinformował za pomocą profilu na facebooku. Poznaliśmy również tytuł filmu – brzmi on Pitbull: Ostatni Pies!

 

Oprócz Dorocińskiego w filmie zobaczymy także: Krzysztofa Kiersznowskiego, Mariana Dziędziela, Izabelę Kunę, Dorotę Dodę Rabczewską, Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Maternę, Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę oraz Rafała Mohra! Tylko czekać, kiedy te nazwiska ruszą razem na plan! Nie powróci natomiast obsada dwóch ostatnich części serii, czyli Nowych Porządków i Niebezpiecznych Kobiet. Jej członkowie, m.in. Piotr Stramowski oraz Tomasz Oświeciński nie wyobrażali sobie współpracy na planie z kimś innym niż z Patrykiem Vegą, więc zobaczymy ich w jego najnowszym filmie Botoks, który opowiedzieć ma o polskiej służbie zdrowia i którego premiera nastąpi 29 września.

Źróło: facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: Kapif

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?