Gerald’s Game – trailer nowej ekranizacji Stephena Kinga!

Po Mrocznej wieży i To już wkrótce dane nam będzie obejrzeć kolejną adaptację prozy mistrza horrorów. Tym razem na ekran przeniesiono opowiadanie zatytułowane Gra Geralda (oryg. Gerald’s Game). Żeby urozmaicić małżeńskie pożycie i przepracować pewne problemy, dojrzała para postanawia ostrzej zabawić się w sypialni. Przykucie żony do łóżka było częścią planu, lecz wszystko idzie w diabły, kiedy mąż umiera nagle na zawał. Unieruchomiona kajdankami kobieta pozostaje zdana tylko na siebie, pośród oddalonego od cywilizacji domku. Co zrobi, żeby się wydostać możecie sprawdzić oglądając poniższy zwiastun.

https://www.youtube.com/watch?v=twbGU2CqqQU

To jedna z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, jaką zrobiłam. Kocham tę kobietę. Będziecie mieć do czynienia z elementami horroru, lecz bliżej temu do thrillera w stylu Misery. Ta kobieta musi sobie poradzić też z powiązaną z ojcem seksualną traumą z dzieciństwa, więc widz będzie mógł odnaleźć różne sprytne motywy.

Tak na temat swojego występu wypowiada się odtwórczyni głównej roli, Carla Gugino (Sucker Punch, San Andreas). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Mike Flanagan, twórca takich hitów jak Oculus, Zanim się obudzę czy Ouija: Narodziny zła. Wydaje się, że artysta tym razem odchodzi od typowego horroru i zjawisk paranormalnych, ale w jego najnowszym filmie na pewno nie zabraknie napięcia. Gerald’s Game zadebiutuje na platformie Netflix już 29 września 2017 roku. Piszecie się na takie gierki?

Zobacz również: To – recenzja horroru z klaunem

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?