Trzy bilboardy za Ebbing, Missouri – film, który zachwycił widzów na festiwalu w Wenecji. Zobacz zwiastun

Festiwal w Wenecji powoli dobiega końca, jednak wszyscy krytycy są zgodni, że Złotym Lwem powinien zostać nagrodzony film pt. Trzy bilboardy za Ebbing, Misouri w reżyserii Martina McDonagh (Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj). Kapitalni aktorzy i doskonały scenariusz to tylko nieliczne zalety filmu. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, polecamy naszą recenzję prosto z festiwalu w Wenecji oraz zobaczenie nowego zwiastuna, który właśnie zaprezentowała wytwórnia Fox Searchlight Pictures. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=nefD7UOhLCo

Zobacz również: #Venezia74 – dzień 6: Trzy billboardy za Ebbing, Missouri i The Third Murder

Opis filmu (dystrybutor): Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego. Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

Obsada:  Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Lucas Hedges, Željko Ivanek, Caleb Landry Jones, Clarke Peters, Samantha Weaving.John Hawkes, Peter Dinklage.

Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 2 lutego 2018 roku.

Źróło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?