Jake Johnson dołączy do obsady filmu „The Mummy”?

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal The Hollywood Reporter do obsady filmu pt. „The Mummy” prawdopodobnie dołączy Jake Johnson („Jurassic World”, „Udając gliniarzy”, „Jess i chłopaki”). Aktor znajduje się obecnie w trakcie rozmów na temat jego angażu do nowej produkcji wytwórni Universal Pictures.

Jake Johnson miałby zagrać postać o charakterze wojskowym – prawdopodobnie jakiegoś komandosa lub żołnierza. Nadmieniona rola została stworzona przez scenarzystów z myślą o rzeczonym aktorze. Jeśli Jake Johnson zdecyduje się dołączyć do obsady filmu, to wystąpi on u boku Toma Cruise’a (seria „Mission: Impossible”), Annabelle Wallis (“Peaky Blinders”) – o której pisaliśmy dzisiaj rano (zainteresowanych zapraszamy pod poniższy link –klik!) i Sofii Boutella („Kingsman: Tajne służby”). Ostatnia ze wspomnianych pań odegra rolę tytułowego potwora. Ponadto warto wspomnieć, że oczekuje się, iż historia osadzona zostanie w czasach współczesnych, a rzeczony powyżej Tom Cruise wcieli się w żołnierza sił specjalnych.

Jakuś

Dzieło „The Mummy” wyreżyseruje Alex Kurtzman, który ponadto wraz z Chrisem Morganem (seria „Szybcy i wściekli”) i Seanem Danielem (trylogia „Mumia”) sfinansuje omawiane widowisko. Z kolei scenariuszem zajął Jon Spaihts („Prometeusz”), a funkcję producenta wykonawczego powziął na siebie Bobby Cohen.

Stwór stał się sławny dzięki Borisowi Karloffowi, który wcielił się w jego postać w dziele wyreżyserowanym przez Karla Freunda w 1932 roku. W kolejnych sequelach rolę tytułowego potwora powierzono Tomowi Tylerowi („Adventures of Captain Marvel”) i Lonowi Chaneyowi Jr. Drugi z aktorów zagrał zupełnie inną wersję wykreowanej przez Borisa Karloffa mumii. Z kolei w ostatnich i najbardziej znanych filmach traktujących o rzeczonym stworze w reżyserii Stephena Sommersa w rolę wiekowego potwora wcielał się Arnold Vosloo.

Premiera filmu odbędzie się 9 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?