Patty Jenkins oficjalnie reżyserką kontynuacji Wonder Woman!

Z okazji zbliżającej się premiery filmu Wonder Woman na DVD i inne nośniki, portal The Hollywood Reporter informuje, że jego reżyserka, Patty Jenkins, jeszcze raz zasiądzie na stołku reżyserskim przygód Diany. Jako że na świecie Wonder Woman zarobiła już ponad 816 milionów dolarów, czyni to z Jenkins najlepiej zarabiającą reżyserką w historii. Film z Wojowniczą Amazonką w roli głównej zarobił na sprzedaży biletów w USA więcej niż poprzednie produkcje z uniwersum DC: Człowiek ze Stali, Batman v Superman oraz Legion Samobójców. Dodatkowo jest pierwszym filmem DCEU, który zdobył przychylność krytyków. 

Jenkins, która jest również laureatką Oscara za film Monster, zaczęła juz pisać scenariusz do sequela Wonder Woman wraz z Geoffem Johnsem. W kontynuacji Diana trafić ma do Ameryki. W jej roli powróci przepiękna Gal Gadot. Premiera filmu jest datowana na 13 grudnia 2019 roku!

Opis: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?