Jennifer Lawrence myśli o dwuletniej przerwie od aktorstwa

Zdobywczyni Oscara za film Poradnik pozytywnego myślenia nie zwalniała tempa przez ostatnie kilka lat. Mogliśmy ją zobaczyć w takich hitach jak American Hustle w 2013 roku czy Joy dwa lata później. Obie te role również przyniosły jej nominację do Oscara. Oprócz tego pojawiała się na przestrzeni ostatnich lat w serii filmów o X-Menach i zagrała główną rolę we wszystkich częściach Igrzysk Śmierci. Obecnie uczestniczy w trasie promocyjnej filmu mother! Darrena Aronofsky’ego. I choć ogrom pracy Lawrence jest niewątpliwie zauważalny, jej ostatnia wypowiedź sugerująca przerwę w aktorstwie na około 2 lata może być zaskakująca.

jennifer lawrence passengers

Zobacz również: mother! – nowy teaser ujawnia sekret Jennifer Lawrence!

W programie prowadzonym przez Savannah Guthrie, która słusznie zauważyła, że Lawrence pojawia się w filmie co roku od siedmiu lat, aktorka stwierdziła:

Chcę zrobić sobie teraz przerwę. Nie mam nic zaplanowanego na najbliższe dwa lata.

Jeżeli to prawda i Jennifer Lawrence nie będzie pojawiała się na ekranie, to będzie to dla jej fanów dosyć bolesne. Na razie jednak możemy pocieszać się faktem, że obecnie aktorka jest zaangażowana w kilka projektów mających premierę w przyszłym roku, a do polskich kin niedługo zawita mother!.

mother poster

Oprócz wspomnianej Lawrence i towarzyszącego jej Javiera Bardema w imponującej obsadzie mother! znajdują się również następujące osoby: Michelle Pfeiffer (Co kryje prawdaMroczne cienie), Ed Harris (Snowpiercer: Arka przyszłościPiękny umysł), Domhnall Gleeson (Ex MachinaGwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) i Brian Gleeson (Królewna Śnieżka i ŁowcaAssassin’s Creed).

Aronofsky pełni przy omawianym obrazie aż trzy funkcje. Jest reżyserem, scenarzystą oraz producentem! W ostatniej z rzeczonych funkcji wspomagają go Scott Franklin i Ari Handel. Polska premiera mother! została zaplanowana na 3 listopada 2017 roku.

Źródło: dailymail.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe/ Columbia Pictures

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?