Nowy „Pitbull” Patryka Vegi będzie filmową trylogią!

Dobre wieści dla wszystkich, którym spodobał się „Pitbull. Nowe porządki” – powstaną kolejne dwie części filmu! Za pośrednictwem oficjalnego facebookowego fanpage’a, Patryk Vega („PitBull”, „Służby specjalne”) opublikował następującą informację: 

Producenci hitu „Pitbull. Nowe porządki” mają dla widzów doskonałe wieści. Film, który obejrzało w Polsce już ponad 1 276 000 widzów, będzie miał swoje kinowe kontynuacje. Już wiosną 2016 roku ruszą zdjęcia do dwóch kolejnych filmów. Pitbull zapowiadany jest jako kinowa trylogia, której fabułazaskoczy widzów na całej linii. Szczegóły trzymane są w tajemnicy, reżyser Patryk Vega zdradza jedynie, że tym razem zrobił jeszcze odważniejszy krok, na który nikt w polskich kinach się nie ośmielił! Opowieść powinna zachwycić zarówno fanów twórczości reżysera, jak i porwać nowych widzów, zwłaszcza kobiecych.

Zobacz również: „Pitbull: nowe porządki” – recenzja filmu z Bogusławem Lindą!

„Popularność nowego „Pitbulla” i satysfakcja z tego, jak pozytywne reakcje budzi u widzów, przekonały nas, że stworzenie filmowej trylogii jest znakomitą decyzją naszego studia produkcyjnego. Traktujemy to jako twórcze wyzwanie i czynimy ogromne starania, by wraz z kolejną częścią oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film. Możemy zdradzić, że tym razem będzie to absolutnie wyjątkowe spojrzenie na gatunek policyjny, na które nikt w Polsce jeszcze się nie odważył. Mamy silne przeświadczenie, że to, co w dzisiejszym świecie decyduje o powodzeniu filmu, to przede wszystkim doskonale opowiedziana historia. Fanom „Pitbulla” i tym razem gwarantujemy, opartą w 100% na dokumentacji, znakomitą rozrywkę, pełną napięcia połączonego z charakterystycznym dla marki poczuciem humoru. Jednocześnie głęboko wierzymy, że nasz nowatorski pomysł na film przyciągnie do kin liczne rzesze nowych fanów. A wszystko za sprawą wyjątkowego bohatera, jakiego w kinie jeszcze nie było”. 

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zdjęć do dwóch nowych filmów producenci informują, że Pitbull. Nowe porządki zyskuje kolejnych widzów w Polsce i kontynuuje swoje zagraniczne tournée. Na uroczystej premierze filmu w Stanach Zjednoczonych, w Pickwick Theatre w Chicago, sala była wypełniona po brzegi, a bilety zostały wyprzedane na najbliższy tydzień. Po pokazie dominowały opinie, że to najlepszy polski film prezentowany w ostatnich latach w USA. Poza Chicago film można obejrzeć w kinach w Nowym Jorku.

https://www.youtube.com/watch?v=Zcj4fc9na4M

Producenci: Emil Stępień, Patryk Vega. 
Producent wykonawczy: Ent One Investments Sp. z o. o. sp. k.

Wybierzecie się do kina jeszcze dwukrotnie? 

Źródło: Facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?