Elisabeth Moss zagra główną rolę w Call Jane

Gwiazda serialu Opowieść Podręcznej, która właśnie została za swą rolę nagrodzona podczas rozdania nagród Emmy, zagra główną postać w filmie Call Jane. Reżyserować będzie odpowiedzialny za Mój tydzień z Marilyn Simon Curtis, a scenariusz napiszą Hayley Schore i Roshan Sethi. Historia opowiedziana w Call Jane osadzona jest w latach 60. i dotyczy prawdziwych wydarzeń, kiedy to grupa kobiet stworzyła potajemną sieć oferującą przeprowadzanie bezpiecznych aborcji. Działo się to na długo przed tym, jak procedura ta została uznana za legalną. Moss zagra tytułową Jane, mężatkę niespodziewanie zachodzącą w ciążę i odkrywającą sieć.

handmaid's tale elisabeth moss

Zobacz również: The Square – oficjalny zwiastun filmu nagrodzonego Złotą Palmą!

Zdjęcia mają rozpocząć się na początku przyszłego roku. Do tego czasu możemy zobaczyć występ Moss w filmie The Square, który zdobył tegoroczną Złotą Palmę w Cannes.

Źródło: empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Jordan Strauss/Invision/Associated Press

 

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?