Blade Runner 2049 nie będzie miał dodatkowej wersji reżyserskiej!

W wywiadzie dla Europe Plus reżyser Denis Villeneuve stwierdził, że fani nie będą musieli czekać na specjalną wersję reżyserską Blade Runnera 2049, bowiem ujrzą ją podczas zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu. Ponadto, jego zdaniem, do zrozumienia fabuły sequela nie jest konieczna znajomość Łowcy Androidów:

Rzecz w tym, że to, co ujrzycie, jest wersją reżyserską. Nie pojawi się żadna inna… co najwyżej „wersja studyjna” (śmiech), lub wersja producencka, ale z pewnością nie reżyserska. Ujrzycie ją w kinie. Nie sądzę, aby powstały inne. Jeżeli takowe się pojawią, to nie będą one ode mnie.

Niedawne doniesienia na temat Blade Runnera 2049 wskazują na bardzo dużą wolność artystyczną Villeneuve przy obrazie. Ponadto, sequel ma trwać ponad dwie i pół godziny, co czyniłoby go znacznie dłuższym od Łowcy Androidów. Film ma być także opatrzony kategorię wiekową R oraz ograniczyć CGi na rzecz efektów praktycznych i rzeczywistych planów zdjęciowych. Według aktorki Any de Armas, takie podejście okazało się bardzo korzystne dla obsady, która nie musiała sobie „niczego wyobrażać” podczas kręcenia.

https://www.youtube.com/watch?v=dZOaI_Fn5o4

Zobacz również: Zobacz materiał promujący krótkometrażowe anime w świecie Blade Runnera!

Opis: Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu nowy łowca androidów, Oficer K (Ryan Gosling), członek LAPD, odkrywa tajemnicę, która może pogrążyć ludzkość w chaosie. Odkrycie K rozpoczyna misję, jaką jest odnalezienie Ricka Deckarda (Harrison Ford) – pierwszego łowcę, który zaginął trzydzieści lat temu.

Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, MacKenzie Davis, Carla Juri, Sylvia Hoeks, Jared Leto.

Za reżyserię filmu odpowiada Denis Villeneuve. Autorami scenariusza są Hampton Fancher i Michael Green. Premiera filmu Blade Runner 2049 zapowiedziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Screen Rant

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?