Aaron McCusker zagra partnera Freddiego w Bohemian Rhapsody!

Aaron McCusker, gwiazda serialu Shameless, zagra Jima Huttona, chłopaka Freddiego Mercury’ego – wokalisty słynnego zespołu Queen. Bohemian Rhapsody, czyli filmowa biografia Freddiego i reszty muzyków trafi do kin już w przyszłym roku.

Jim był dużą częścią życia prywatnego wokalisty przez ponad 6 lat. Pracował jako jego fryzjer i opiekował się Freddim, kiedy zachorował ze względu na komplikacje związane z AIDS. Hutton czuwał przy Mercurym, gdy ten umierał. Mimo że historia z Bohemian Rhapsody skończy się w 1985 roku, czyli 6 lat przed śmiercią Freddiego, to w filmie najpewniej pojawi się scena pierwszego spotkania wokalisty i jego fryzjera, który – jak się później okaże – stanie się jego miłością i wiernym opiekunem.

aaron

Zobacz również: Blade Runner 2049 nie będzie miał dodatkowej wersji reżyserskiej!

Publicznie Freddie Mercury nigdy nie przyznał się do swojej orientacji, ale przyjaciołom otwarcie wyznał, że jest gejem. Hutton i Mercury byli w związku przez długi czas, o którym wiedzieli tylko najbliżsi znajomi i rodzina. Jim kiedyś zaprzeczył, że u wokalisty zdiagnozowano AIDS, lecz z czasem ludzie zaczęli plotkować na temat choroby, mimo że również i muzyk zaprzeczał spekulacjom. Wszystko i tak wyszło na jaw w listopadzie 1991 roku, 24 godziny przed śmiercią Freddiego.

Rami Malek nie będzie grał Mercury’ego w jego późnych latach, gdyż film kończy się w 1985 roku koncertem Live Aid. Produkcja już została rozpoczęta i w internecie pojawiło się kilka zdjęć zza kulis z Malekiem na scenie. Rok 1985 jest dobrym czasem na zakończenie filmu, gdyż zobaczymy wtedy Queen w ich szczytowej formie, podbijających cały świat swoją muzyką.

Za reżyserię filmowej biografii odpowiada Bryan Singer. Produkcja trafi do kin 25 grudnia w 2018 roku. Czekacie?

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?