Advertisement
Advertisement

Dylan O’Brien w pierwszym zwiastunie filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć!

Jak zapowiedziano, tak też zrobiono. Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała pełnoprawny zwiastun filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć z Dylanem O’Brienem w roli głównej. Zatem nie przedłużamy. Zapraszamy was do sprawdzenia, co dla widzów przygotowano poniżej:

https://youtu.be/S_9OSktlm6s

Zobacz również: Więzień labiryntu: Lek na śmierć – nowy materiał zza kulis!

Opis fabuły: W spektakularnym finale epickiej sagi o Więźniu labiryntu Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie. 

Obsada filmu: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter i Patricia Clarkson.

Reżyserem produkcji Więzień labiryntu: Lek na śmierć jest Wes Ball, a jego scenarzystą – T.S. Nowlin, adaptujący powieść Jamesa Dashnera. Premiera filmu zaplanowana jest na 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?