W kogo w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” wciela się Jena Malone?

Na początku marca informowaliśmy Was o tym, że wszystkie sceny, w których udział brała aktorka Jena Malone, zostały usunięte z filmu. Teraz wiadomo, że pojawią się one w wersji Blu-Ray/DVD, która otrzymała kategorię wiekową „R”. Od samego początku, odkąd wiadomym było, że aktorka zagra w filmie, w sieci krążyła plotka, jakoby Malone w przypadła rola żeńskiej wersji Robina (Carrie Kelley), co byłoby zgodne z komiksem „Powrót Mrocznego Rycerza”, którym po części inspirowali sie twórcy. Innym tropem, była rola Barbary Gordon, córki Komisarza Gordona, która przez pewien czas walczyła ramię w ramię z Batmanem jako Batgirl. Jednakże w jednym z wywiadów, sam reżyser filmu, Zack Snyder stwierdził, że „Jest szczęśliwy, że może to powiedzieć, że Jena Malone nie jest ani Robinem, ani Batgirl”. I ok, w sumie to może być prawda. Jednakże fani nie dają za wygraną i już wysnuli swoją teorię, a oliwy do ognia dolewa poniższa grafika, rzekomo oficjalna, która wyciekła do sieci.

jena malone s batman v superman role revealed will she appear in suicide squad 883347

Tak naprawdę, to do końca nie wiemy z jakiego powodu sceny z udziałem Jeny Malone zostały usunięte z filmu. A co jeśli są one zbyt brutalne dla niższej jakegori wiekowiej, niż wspomniane wyżej „R”? A co jeśli jest to związane z inspiracją komiksem „Zabójczy żart”, co miałoby skutek w tym, kogo w filmie gra Malone? A co jeśli Jena Malone faktycznie wcieliła się w Barbarę Gordon? To wszystko można w łatwy sposób wytłumaczyć. Istnieje bowiem szansa, że w filmie pojawi się Barbara Gordon, jednak nie pod postacią Batgirl, a jako Oracle – Wyrocznia. Byłoby to bezpośrednim skutkiem przeszłości, w której Joker (tak jak to miało miejsce we wspomnianym „Zabójczym żarcie”) porwał córkę Gordona i (nie zdradzając zbyt wiele osobom nie czytającym komiksów) doprowadził do paraliżu jej dolnych kończyn, przykuwając ją do wózka inwalidzkiego. Przy okazji doprowadzając szanownego Komisarza do granic psychicznego bólu. W efekcie, w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” rację bytu miałaby Jena Malone, odgrywająca rolę Barbary „Wyroczni” Gordon, przykutej do wózka inwalidzkiego i asystującej Batmanowi jako nieznużona hakerka. Przy okazji tłumaczyłoby to fakt usunięcia tych scen (zapewne retrospekcji) z kinowej wersji i umieszczenie ich w wydaniu Blu-Ray/DVD, na ktorym dzięki wysokiej kategorii wiekowej, twórcy mogliby umieścić brutalne sceny związane z porwaniem bohaterki i doprowadzeniem jej do kalectwa. 

The Road Home Oracle Vol 1 1 Textless

Brzmi jak szalona plotka, jednak w każdej plotce znajduje się ziarno prawy. A Wy co sądzicie o takim rozwiązaniu? Zgadzacie się z taką teorią czy uważacie, że Jena Malone zagra jakąś inną postać?

Źródło: Moviepilot.com / Ilustracja wprowadzenia: Twist Magazine

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?