Advertisement
Advertisement

The Irishman – Legendy ponownie razem! Al Pacino i Robert De Niro na planie filmu

Powrócili! Trzy filmowe legendy ponownie spotkały się na planie filmu i to nie byle jakiego. Al Pacino, Robert De Niro i Martin Scorsese spotkali się w środę na planie filmu The Irishman. Pacino wcieli się w postać Jimmy’ego Hoffy (będzie to pierwsza współpraca byłego Ojca Chrzestnego ze Scorsese), De Niro odegra natomiast rolę Franka „Irlandczyka” Sheerana. Poza wspomnianymi aktorami, w filmie wystąpią również: Harvey Keitel jako boss Angelo Bruno, Joe Pesci jako Russel Buffalino, znany z Zakazanego Imperium Bobby Cannavale jako Crazy Joe Gallo, Anna Paquin jako córka tytułowego Irishmana oraz Jack Huston w nieokreślonej jeszcze roli.

Zdjęcia zobaczyć możecie pod tym linkiem!

Scenariusz The Irishmana napisał Steve Zaillian (Gangi Nowego JorkuLista Schindlera). Skrypt oparty jest na powieści Słyszałem, że malujesz domy Charlesa Brandta i opowiada historię Franka Irishmana Sheerana, weterana II wojny światowej, który oprócz prowadzenia kolorowego życia jako wysoki rangą oficer Międzynarodowego Bractwa Dostawców, parał się zorganizowaną przestępczością. 

Za światową dystrybucję filmu odpowiedzialny będzie Netflix, który nabył prawa do The Irishman po tym, jak poprzednie studio (STX ENTERTAINMENT) przestraszyło się ogromnych kosztów związanych z ekranową technologią „odmładzania” aktorów. Netflixowi jednak takie wydatki nie są straszne i wolną ręką wyłożył na stół ponad 100 milionów dolarów. Liczymy więc, iż inwestycja się opłaci!

Źródła: thesun.co.uk, matrixpicture.co.uk / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?