Advertisement
Advertisement

Pasażer – Liam Neeson w zwiastunie nowego filmu akcji

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu akcji pt. Pasażer. W roli głównej występuje Liam Neeeson. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 12 stycznia 2018 roku. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=iQZL28DywEA

Zobacz również: To była krótka emerytura. Liam Neeson ogłasza, że będzie grał w kinie akcji aż do śmierci!

Opis filmu: Dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Oprócz Neesona w filmie grają również: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Shazad Latif, Sam Neil, Jonathan Banks, Elizabteh McGovern, Dean-Charles Chapman.

Reżyserem produkcji jest Jaume Collet-Serra (Tożsamość), a scenariusz napisali Byron Willinger i Philip de Blasi.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?