Matt Dillon w roli seryjnego mordercy na pierwszym zdjęciu z filmu Larsa von Triera

W przyszłym roku, w kinach, zadebiutuje nowy film Larsa von Triera zatytułowany The House That Jack Built. Akcja produkcji osadzona jest w latach 70. i opowie 12 lat z życia Jacka – seryjnego mordercy, który do każdej swojej zbrodni podchodzi jak do dzieła sztuki. Gdy organy ścigania depczą mu po piętach, Jack podejmuje coraz większe ryzyko, aby stworzyć swoje najdoskonalsze dzieło. W roli głównej występuje Matt Dillon (Miasteczko Wayward Pines), a pierwsze zdjęcie z filmu, przedstawiające aktora w roli seryjnego mordercy, znajdziecie poniżej.
 
the house that jack built
 
 
Ofiary Jacka zagrają: Uma Thurman, Siobhan Fallon Hogan (W starym dobrym stylu), Sofie Gråbøl (Fortitude) i Riley Keough (American Honey). Natomiast Bruno Ganza (Upadek), zobaczymy w roli Verge’a, mężczyzny który skłoni mordercę do rozmowy o jego czynach.
 
Sam reżyser zapowiada, że będzie to bardzo brutalny film.
Scenariusz wysłaliśmy sporej liczbie ludzi, którzy powiedzieli, że zrobią wszystko aby ze mną pracować, za wyjątkiem tego scenariusza. Później podesłaliśmy skrypt Dillonowi i Umie. Zgodzili się, a ja się zapytałem „Na pewno?”, „Tak, tak, tak”. Wtedy pomyślałem, że trzeba będzie przeprowadzić test sprawdzający ich umiejętności czytania.
The House That Jack Built zadebiutuje podczas przyszłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.
 
Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: Facebook/Thehousethatjackbuilt

 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?