Daisy Ridley krytycznie o swoim występie w Przebudzeniu Mocy?

W wywiadzie udzielonym Elle, Daisy Ridley – odtwórczyni roli Rey w Przebudzeniu Mocy, a także zbliżającym się Ostatnim Jedi – opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej na planie ósmego epizodu Gwiezdnych wojen:

Nie sądziłam, że zagrałam dobrze w pierwszym filmie (mowa o Przebudzeniu Mocy – przyp. autora) i zmagałam się z tym problemem.

https://www.youtube.com/watch?v=Zl2_-ayidbw

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – Rey i Kylo Ren na ruchomych plakatach

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?