Rosja jako państwo niebywałych wypadków samochodowych w zwiastunie The Road Movie!

Do sieci trafił niewiarygodny zwiastun filmu The Road Movie, którego reżyserią zajął się Dmitrii Kalashnikov. Przedsmak produkcji składa się z nagrań wypadków samochodowych mających miejsce w różnych lokalizacjach Rosji. Zwiastun możecie obejrzeć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=TAW0LcCs35s

Zobacz więcej: Dwayne Johnson gotowy do akcji na plakacie Rampage! Dziś zwiastun!

The Road Movie to doskonała komplikacja nagrań z kamer samochodowych, która pokazuje nam piękne, rosyjskie krajobrazy i szalone wypadki na drogach. Palący sie las, nadzy ludzie swobodnie chodzący po autostradzie? Spokojnie, w Rosji to normalne!

Produkcja trafi na wielki ekran już 19 stycznia.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: screenshot ze zwiastuna

 

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?