Netflix zrealizuje komedię Josha Gada z odtwórcami ról Gastona i Rey!

Według The Hollywood Reportera, Netflix chce zrealizować komedię Josha Gada (Piękna i Bestia, Morderstwo w Orient Expressie) zatytułowaną Super-Normal, w której ma wystąpić także Daisy Ridley (Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Morderstwo w Orient Expressie) i Luke Evans (Szybcy i wściekli 6, Piękna i Bestia). Skrypt do filmu przygotowali Aaron i Jordan Kendall (Vaiana: Skarb oceanu), a wyprodukują go Dan Lin i Jonathan Eirich.  

Super-Normal jest określany jako „projekt skoncentrowany na postaciach i będący wariacją gatunku uwielbianego przez Hollywood i resztę świata”.

Daisy Ridley, poza rolą w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi, będzie można zobaczyć także w Chaos Walking, a Luke Evans zagra amerykańskiego psychologa William Moulton Marston – twórcę postaci Wonder Woman – w produkcji Professor Marston and the Wonder Women.

 josh gad daisy ridley and luke evans

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?