Produkcja biografii Queen wstrzymana!

Zdjęcia do wyczekiwanej przez fanów muzyki na całym świecie biografii legendarnego zespołu Queen zostały wstrzymane! Odpowiedzialne za projekt studio 20th Century Fox ogłosiło, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane przez działanie „siły wyższej”. Jak informuje The Hollywood Reporter, tą siłą wyższą jest niespodziewana nieobecność na planie reżysera projektu, Bryana Singera. Nie wstawił się on na miejsce po przerwie świątecznej związanej z obchodami Świąt Dziękczynienia. Dodatkowo na twitterze zniknął profil reżysera oraz okazuje się, że miał on również w zwyczaju często spóźniać się „do pracy”, przez co studio rozważało jego zastąpienie inną osobą. Przedstawiciel Singera w oświadczeniu dla BBC wyjaśnił jednak, że ta nieobecność wynikła z problemów zdrowotnych w rodzinie reżysera, który liczy na to, że wkrótce wróci na plan. 

Film o tytule Bohemian Rhapsody ma trafić do kin 25 grudnia 2018 roku. Nie wiemy na ten czas, czy przerwa znacząco wpłynię na opoźnienie tej daty, We frontmana Queen, Freddy’ego Mercurego wcieli się znany z Mr. Robot Rami Malek. W rolach pozostałych członków zespołu wystąpią Ben Hardy, Gwilym Lee oraz Joe Mazello. W obsadzie ponadto zobaczymy Aidana Gillena, Toma Hollandera oraz Aaron McCuskera. Scenarzystą produkcji jest Anthony McCarten, który napisał skrypt do Teorii Wszystkiego.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: ew.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?