Daisy Ridley trenuje walkę mieczem świetlnym! Aktorka odpowiada co po Epizodzie IX!

Dziewiąty epizod Gwiezdnych wojen ma podsumować losy Rey, Kylo Rena, Finna, Poe oraz pozostałych postaci wprowadzonych do Trylogii Sequeli. Tymczasem Lucasfilm potwierdził również powstanie nowych części tworzonych m.in. Rian Johnson, a także powstanie całkowich nowych postaci i miejsc rozsianych po całej galaktyce. W rozmowie z Press Association, Daisy Ridley zapewniła fanów, że pomimo podpisania kontraktu na udział w Przebudzeniu Mocy, Ostatnim Jedi i Epizodzie IX, nie wyklucza wcale pojawienia się Rey w innych epizodach:

Gdy podpisałam kontrakt, była mowa o trzech filmach… tam też dostrzegłam koniec tej opowieści. J. J. Abrams (reżyser Przebudzenia Mocy) mówił to samo. Myślę, że wszyscy mogli podejść do tego na zasadzie: „Nie chcę mieć z tym nic wspólnego”, co jest w dużej mierze nieprawdą, bowiem dla mnie to niesamowite przeżycie.

Aktorzy z filmu podzielili się również materiałem wideo ukazującym fizyczne przygotowanie do swoich ról:

https://www.youtube.com/watch?v=-py2awmME8s

Zobacz również: Odtwórca roli Luke’a Skywalker opowiedział o swojej brodzie oraz zakończeniu Przebudzenia Mocy!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest by Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?