Daisy Ridley rozpłakała się na wieść o powrocie J. J. Abramsa do Gwiezdnych wojen!

We wrześniu ogłoszono, że J. J. Abrams, mający na swoim koncie wyreżyserowanie Przebudzenia Mocy, powróci na stanowisko i stanie za kamerą Epizodu IX. W wywiadzie udzielonym magazynowi Rolling Stone, Daisy Ridley wspomniała o swojej reakcji, gdy o tym usłyszała:

Wszyscy mówili, że to będzie Rian i byłam całkowicie zaskoczona, gdy o tym usłyszała. Stwierdziłam wówczas: „Mój Boże!”. Zaczęłam wówczas płakać z trzema innymi osobami znajdującymi się w biurze. Oni z kolei mówili: „Co do cholery się właśnie stało?”. […] Napisałam później do J. J. coś w stylu: „Mój Boże, właśnie płaczę”, a on odpowiedział: „Ja również”. Później rozmawialiśmy i od tamtego czasu utrzymujemy kontakt.

Tymczasem Abrams na łamach tego samego magazynu wypowiedział się o tym, co skłoniło go do powrotu do uniwersum Gwiezdnych wojen:

Nie miałem zamiaru powracać. Jednak, gdy nadarzyła się okazja, by ukończyć historię, którą rozpoczeliśmy z nowymi postaciami wówczas poczułem chęć wyjścia poza dotychczasowy plan i zrobienia wszystko lepiej niż w Przebudzeniu Mocy. Wiele się dowiedziałem przy tym filmie i traktowałem to jako szansę pomagającą w realizacji czegoś, czego nie do końca osiągnęliśmy. Po części nie do końca poradziliśmy sobie z genezą nowych postaci i opowiedzenia ich historii. Czy może to być okazją do uporządkowania sobie tego, co się dowiedzieliśmy, ukazania postaci, takimi jakimi są w rzeczywistości oraz wplecenia ich w ostatni rozdział opowieści od której się to zaczęło? Była to zbyt kusząca opcja, aby przejść obok niej obojętnie.

Zobacz również: Kolejna trylogia Gwiezdnych wojen nie będzie oparta na The Old Republic?

https://www.youtube.com/watch?v=R6WJ2D5p-Tk

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

Źródło: NME, Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?