Tytuł roboczy Epizodu IX Gwiezdnych wojen ujawniony!

Zaledwie dwa dni wcześniej J.J. Abrams przedłożył wytwórni Lucasfilm swoją wizję dotyczącą Epizodu IX w formie skryptu, a tymczasem ujawniono niedawno tytuł roboczy ostatniego epizodu Trylogii Sequeli. Portal Fantha Tracks, który wcześniej informował o początkowych nazwach dla filmów z uniwersum Gwiezdnych wojen tj. Ostatniego Jedi (Space Bear) oraz Łotra 1 (Los Alamos), ujawnił, że Black Diamond został przyporządkowany do dziewiątej odsłony serii. Wytwórnia produkująca z Wielkiej Brytanii, odpowiadająca wcześniej za produkcje tworzone przez Lucasfilm, nadała z kolei temu epizodowi tytuł roboczy brzmiący: Carbonado Industries, co stanowi również nawiązanie do najtwardszej formy diamentu.

j.j.Abrams

Zobacz również: Listy do M. uległy mocy Jedi! Nowe najlepsze otwarcie roku w Polsce!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

1200x300 amet reklama

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Wikimedia Commons

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?