Pierwszy zwiastun Sicario 2: Soldado! Powrót Josha Brolina i Benicio Del Toro!

Pamiętacie Sicario w reżyserii Denisa Villenevue’a z 2015 roku? Jasne, że pamiętacie. No to pewnie się ucieszycie na wieść o naprawdę dobrym zwiastunie kontynuacji tego filmu. W Sicario 2: Soldado powracają Josh Brolin jako agent Matt Graver oraz Benicio Del Toro jako jego człowiek od brudnej roboty, Alejandro. Oto zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=DvkTeFbTJYM

Sicario opowiadało o losach agentki FBI, Kate Macer, granej przez Emily Blunt. Postać ta nie powróci jednak w sequelu, gdyż według twórców jej rola dobiegła końca, a teraz pora na to, żeby Matt i Alejandro kontynuowali batalię z kartelami narkotykowymi bez udziału odpowiedniego nadzoru zwierzchników. Na swojej drodze, mściciel Alejandro spotka Isabelle, córkę narkobarona, przez co jego sumienie może zostać poddane próbie. Czy wykona swoją misję? Czy podejmie słuszną decyzję? 

Na stołku reżyserskim Villenevue’a zastąpi Stefano Sollima, odpowiedzialny za włoską produkcję gangsterską, Suburra. Za zdjęcia odpowiedzialny będzie tym razem Dariusz Wolski. Pomimo tych zmian, Del Toro zapewnia, że Sicario 2 będzie wart obejrzenia. Trailer przynajmniej na to wskazuje. 

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?