Reżyser Shazama! udostępnia zdjęcie z interesującym crossoverem!

David F. Sandberg, reżyser Shazama!, jest dosyć znany z tego, że lubi umieszczać na swoim profilu na Instagramie dosyć zabawe zdjęcia dotyczące swojej produkcji. Na jednym z ostatnich pojawiły się figurki przedstawiające: Shazama, Black Adama, Supermana oraz Freddy’ego Krugera wspólnie przeżywających przygody. Co do samego obrazu, niewiele wiadomo na temat fabuły czy obsady, poza tym, że ujrzymy w niej Zachary’ego Levi, który niedawno opowiedział o najbliższych planach związanych z pracą przy Shazamie!:

Udajemy się do Toronto, by zrobić mały film zwany Shazam! To będą długie zdjęcia. W dodatku odbędzi się to w środku zimy. Nie wiem, jak mam się z tym czuć.

Wedle niektórych pogłosek, Człowiek ze Stali ma się pojawić w obrazie poświęconym Shazamie, a Black Adam może wystąpić w drugiej części Legionu samobójców i to przed filmem solowym, w którym ma wystąpić Dwayne „The Rock” Johnson.

 

DO NOT MIX UP YOUR TOY LINES!!

Post udostępniony przez David F. Sandberg (@ponysmasher)


Zobacz również: Shazam! – zdjęcia na początku 2018 roku

Za reżyserię filmu odpowiada  David F. Sandberg, a autorami scenariusza są Henry Gayden i Darren Lemk. W filmie Shazam! wystąpią między innymi: Zachary Levi, Asher Angel, Grace Fulton, Cooper Andrews, Ian Chen, Jovan Armand, Jack Dylan Grazer oraz Mark Strong. Premiera filmu przewidziana jest na 5 kwiecień 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?