Ridley Scott planuje sequel Blade Runnera 2049

Ridley Scott myśli o nakręceniu sequela filmu Blade Runner 2049, który premierę miał kilka miesięcy temu. Reżyser pierwowzoru produkcji, filmu Łowca Androidów z 1982 roku, najwidoczniej nie zadowolił się rolą producenta wykonawczego, jaka przypadła mu w filmie Denisa Villeneuve. Ridley Scott zdaje się teraz pracować na zwiększonych obrotach biorąc pod uwagę liczbę projektów, za jakie w ostatnim czasie jest odpowiedzialny.

blade runner 2049

Zobacz również: Ridley Scott za sterami serii o czarodzieju Merlinie dla Disneya?!

Po ledwo zakończonych zdjęciach do filmu Obcy: Przymierze, rozpoczęły się prace nad obrazem Wszytskie pieniądze świata. Za ten ostatni film Scott został nominowany do Złotego Globu w katrgorii Najlepszy Reżyser. Kilka dni temu pisaliśmy także o rozmowach jakie reżyser prowadzi ze studiem Disney o zanagażowaniu go w stworzenie serii filmów o czarodzieju Merlinie określanych mianem The Merlin Saga. Czy jednak pod naporem takich obowiązków Ridley Scott wciśnie w grafik nowy projekt spod znaku Blade Runnera

Źródło: nme.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?