Fahrenheit 451 z oficjalną zapowiedzią od HBO!

Studio HBO Films ujawniło oficjalną zapowiedź nadchodzącej adaptacji książki Ray’a Bradbury’ego zatytułowanej Fahrenheit 451. W obsadzie adaptacji znajdują się następujące gwiazdy: Michael B. Jordan (Creed: Narodziny legendy), Michael Shannon (Człowiek ze stali), Sofia Boutella (Mumia), Laura Harrier (Spider-Man: Homecoming) i Lilly Singh (Złe mamuśki).

https://www.youtube.com/watch?v=gwHA7d1OkAY

Zobacz również: Fahrenheit 451 – pierwsze zdjęcie promujące adaptację słynnej powieści!

W dystopijnej powieści, celem telewizji oraz mediów jest otępianie ludzkości. Historia została zlikwidowana, a strażacy palą wszystkie książki. Jordan według doniesień zagra Montaga. Bohater to strażak, który próbuje pozostawić za sobą pełnioną przez niego funkcję po spotkaniu z Clarisse (Boutella), która uczy go o przeszłości. Shannon z kolei wcieli się w Beatty’ego, kapitana i mentora Montaga. Obaj panowie stoczą ze sobą walkę, której celem będzie odzyskanie człowieczeństwa przez młodego strażaka.

Produkcją adaptacji słynnej powieści zajmują się: wspomniany Jordan za pośrednictwem jego firmy, Outlier Productions, Sarah Green z zakładu Brace Cover Productions, a także Alan Gasmer, Peter Jaysen i Ramin Bahrani, którzy są przedstawicielami Noruz Films. Ostatni z panów reżyseruje projekt oraz napisał do niego scenariusz razem z Amirem Naderim. Warto dodać, że produkcją zajmuje się również David Coatsworth.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe HBO

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?