Wszystkie pieniądze świata – Wahlberg oddał swoją gażę za „dokrętki” do filmu

Aktor znany z serii filmów Transformers wpłacił swoją gażę w wysokości 1,5 miliona dolarów na fundusz Time’s Up. Pieniądze, które otrzymał za dokrętki do filmu Wszystkie pieniądze świata odbiły się ogromnym echem w świecie filmu. Kontrowersje wzbudził fakt, że ekranowa partnerka Wahlberga – Michelle Williams według doniesień za dzień zdjęciowy otrzymała 80 dolarów, co oznaczało, że w sumie za swą pracę zarobiła jedynie 1000 dolarów. Zdjęcia musiały powstawać na nowo po skandalu związanym z odtwórcą głównej roli Kevinem Spacey’em i całkowitym wycięciu go z obrazu. Fundacja Time’s Up na której konto trafiły pieniądze zajmuje się wspieraniem ofiar molestowania seksualnego. 

Mark Wahlberg wydał także oświadczenie, w którym stwierdził, że

W ostatnim czasie gaża, którą otrzymałem za dodatkowe zdjęcia do Wszystkich pieniędzy świata stała się ważnym tematem dyskusji. Wspieram walkę o równość płac i przekazuję 1,5 miliona na fundusz Time’s Up  w imieniu Michelle Williams.

Christopher Plummer jako J. Paul Getty

Zobacz również: „Wszystkie pieniądze świata – zobacz ostateczny zwiastun!”

Hollywoodzka agencja WME, która reprezentuje obie gwiazdy poinformowała, że wspomoże fundusz kwotą 500 tysięcy dolarów.

W odpowiedzi na gest Wahlberga, aktorka Michelle Williams podziękowała mu  i zadeklarowała

Dzisiaj nie chodzi o mnie. Moje koleżanki po fachu stanęły po mojej stronie, moje przyjaciółki aktywistki nauczyły mnie, by używać głosu, a najpotężniejsi mężczyźni u władzy posłuchali i zadziałali. Jeśli naprawdę wierzymy w wizję równości na świecie, musimy włożyć w to wspólny trud i poświęcenie. Z powodu Marka Wahlberga, WME, społeczności kobiet i mężczyzn, którzy mają wkład w to osiągnięcie, jest to jeden z najbardziej pamiętnych dni mojego życia.

Opis dystrybutora (kino): Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach nie do rozwiązania…

Źródło: bbc.co.uk/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?