Dylan O’Brien ranny na planie trzeciej części „Więźnia Labiryntu”

Mamy przykrą wiadomość dla fanów serii „Więzień labiryntu”. Dylan O’Brien, który wciela się w głównego bohatera, Thomasa, miał wypadek na planie zdjęciowym. Studio 20th Century Fox natychmiast wystosowało oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Dylan O’Brien został wczoraj ranny podczas kręcenia w kanadyjskim mieście Vancouver jednej ze scen do trzeciej części „Więzień Labiryntu”. Natychmiast przetransportowano go do lokalnego szpitala na obserwację i leczenie. Produkcja filmu zostaje zawieszona do momentu jego wyzdrowienia. Nasze myśli są z Dylanem.

Według TMZ, wypadek był wynikiem błędu kaskaderskiego, w skutek którego samochód uderzył w O’Briena, pozostawiając aktora z groźnie wyglądającymi urazami i połamanymi kośćmi.

Premiera trzeciej części cyklu „Więzień Labiryntu” jest zaplanowana na 17 lutego 2017 roku. Jeszcze nie wiadomo czy w wyniku wczorajszego zdarzenia data się nie zmieni. Podobnie jak dwie poprzednie części serii, trzecią wyreżyseruje Wes Ball, na podstawie scenariusza przygotowanego przez T. S. Nowilin, opartego na powieści Jamesa Dashnera.

Zobacz również: Spadkobiercy Pottera – refleksje na temat adaptacji młodzieżowej fantastyki

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?