To – w usuniętej scenie historia Georgiego kończy się inaczej!

W książce Stephena Kinga oraz kinowej wersji To, Georgiego spotkał makabryczny koniec. Najwidoczniej dla wszystkich widzów zasmuconych śmiercią słodkiego chłopca reżyser przygotował inne, pocieszające zakończenie jego historii. Podczas zwykłego deszczowego popołudnia w Derry, chłopczyk wypuszcza papierową łódkę, która spada w dół kanału burzowego. Zaglądając tam by odzyskać widzi Pennywise’a. Jak powszechnie wiadomo przerażający klaun odgryza mu rękę, a na koniec wciąga go do kanałów. Wydarzenia te powodują, że jego brat Bill wraz z przyjaciółmi zaczynają jego poszukiwania –  w końcu gdyby nie śmierć małego Georgiego, bohaterowie nigdy nie wpadliby na trop strasznego Pennywise’a.

W usuniętej scenie, która znalazła się ostatnio na Twitterze widzimy inne losy dziecka, które przeżyło spotkanie z zabójczym klaunem.

 


Zobacz również: „To – zobacz kultową, otwierającą film scenę z udziałem Pennywise’a i Georgiego!”

Wiedząc jak ważna i tak naprawdę konieczna dla rozwinięcia całej fabuły była śmierć Georgiego,  możemy traktować tę scenę w kategorii żartu twórców. Wśród pozostałych usuniętych scen i innych, zwykłych materiałów z planu, scena alternatywnego spotkania chłopca z klaunem wydaje się być najciekawszą i najbardziej wyjątkową.

Obsada filmu: Finn Wolfhard, Jaeden Lieberher, Wyatt Olef, Jack Grazer, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Chosen Jacobs oraz Bill Skarsgård.

Źródło: screenrant.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?