Advertisement
Advertisement

Kostiumograf wyjaśnia nietypowe odzienie Kylo Rena w Ostatnim Jedi!

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat sceny z Kylo Renem w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi, która w krótkim czasie stała się internetowym wyzwaniem określanym jako #kylorenchallenge oraz inspiracją dla licznych memów. Moment konwersacji za pośrednictwem Mocy przez postać, w jaką wciela się Adam Driver (pozbawionego koszulki i ubranego wyłącznie w podciągnięte ponad biodra spodnie), został wyjaśniony przez Michaela Kaplana – kostiumografa ósmego epizodu Gwiezdnych wojen:

Świat Gwiezdnych wojen nie jest naszym światem. Kylo Ren nie jest jakimś hipsterem w biodrówkach. Wyobraźcie sobie zawadiackie opanowanie Errola Flynna jako swego rodzaju punkt wyjścia. Schowajmy ten pępek!

https://www.youtube.com/watch?v=4xyT6MzErY0

Zobacz również: Rian Johnson o finałowej walce w Ostatnim Jedi

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin już 14 grudnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?