The Place – nowy film reżysera Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Polskie plakaty

Już 23 lutego do kin trafi The Place, najnowsza produkcja twórców hitowego obrazu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. We Włoszech film już zdobył status przeboju kinowego. Od listopadowej premiery widziało go ponad milion widzów. Tym razem reżyser, Paolo Genovese, bierze pod lupę moralność, a także mroczne tajemnice ludzkiej duszy. I zadaje pytanie: Jak daleko się posuniesz by spełniać swoje marzenia i pragnienia? 

W Polsce obraz będzie mieć dwa plakaty, które możecie Państwo zobaczyć poniżej. 

26856040 1822504894427886 194731776 n

 26856113 1822504891094553 362169336 n

 

Zobacz również:Zaczęły się zdjęcia do pierwszego polskiego serialu Netflixa! Poznajcie obsadę dzieła Agnieszki Holland i Kasi Adamik!

Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji – THE PLACE, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji, jeśli w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Ale warunkiem jest wykonanie specjalnego zadania, dzięki czemu spełni najskrytsze życzenie. Kim właściwie jest ten człowiek i kto wyznacza reguły dziwnej gry przy stoliku?

W filmie powracają aktorzy znani z Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, jak Valerio Mastandrea, Marco Giallini i Alba Rohrwacher, a dołącza do nich m.in. gwiazda mafijnego serialu Suburra, Alessandro Borghi.

Polska premiera kinowa już 23 lutego 2018

Źródło: Informacja prasowa/Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?