Blizna Kylo Rena z Ostatniego Jedi nawiązaniem do kluczowej sceny z poprzedniego epizodu?

Jeden z użytkowników platformy społecznościowej reddit dostrzegł pewną zależność wynkającą z umiejscowienia blizny Kylo Rena, a jednej z ważniejszych scen w Przebudzeniu Mocy. Warto przypomnieć, że reżyser Rian Johnson przemieścił szramę na twarzy tej postaci powstałej w wyniku pojedynku z Rey. Teraz możemy zrozumieć, dlaczego uczynił właśnie taki krok. Oglądając epizod siódmy, zdaniem użytkownika, można dostrzec, że „zmodyfikowana” blizna Bena przebiega dokładnie w tym samym miejscu, co jeden z palców dłoni Hana Solo gładzącej policzek syna.

Kylo Ren’s scar. Watching TFA and realized his father’s last touch from StarWars


Zobacz również: Los Luke’a Skywalkera w Ostatnim Jedi pretekstem do powstania kolejnej teorii?

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?