Ant-Man i Osa- wzór penisa na stroju superbohaterki? Fala komentarzy w sieci

Niedługo po opublikowaniu najnowszych zdjęć z filmu Ant-Man i Osa użytkownicy sieci oszaleli na punkcie prezentowanego stroju głównej bohaterki (Evangeline Lilly). Internauci zwrócili uwagę na kontrowersyjny kształt na klatce piersiowej kostiumu Osy, który ma przypominać penisa.

gallery 1516174571 ant man and the wasp marvel  

Zobacz również: Fani zachwyceni pokazanymi publicznie fragmentami filmu o Hanie Solo

Lilly ponownie wystąpi na ekranie jako Hope van Dyne, ale tym razem w pierwszoplanowej roli i kostiumie Osy. Uwagę fanów zwróciło jednak coś innego. Dopatrzyli się oni, a może tylko jedno mają w głowie, niefortunnego kształtu na jej kombinezonie. Jeśli przyjrzycie się uważnie, na klatce piersiowej aktorki możecie dostrzec kontrowersyjny kształt przypominający penisa, który jest jeszcze bardziej widoczny, gdy odwrócicie zdjęcie do góry nogami. Poziom absurdu wzrasta z faktem, że producenci tworząc kostiumy opierali się raczej na kształcie owadów. Takie skojarzenie wywołało w sieci lawinę komentarzy i gifów ośmieszających strój nowej superbohaterki.

W kolejnym filmie o przygodach Ant-Mana na ekran powraca Paul Rudd obok Michaela Douglasa, Evangeline Lilly i Michelle Pfeiffer. Obraz wyreżyseruje Peyton Reeed.

Polska premiera Ant-Man i Osa odbędzie się 3 sierpnia 2018 r.

Źródło: digitalspy.com/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z youtube: [“Ant-Man & The Wasp” Now In Production]

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?