Ant-Man and The Wasp – para głównych bohaterów działa jako partnerzy? Tak twierdzi odtwórca Ant-Mana!

Wiele osób z niecierpliwością oczekuje premiery Ant-Man and The Wasp, zastanawiając się, jak zostanie ukazana relacja między parą głównych bohaterów produkcji. Wypowiadając się dla portalu Variety, Paul Rudd – odtwórca roli Ant-Mana – stwierdził, że Hope Van Dyne i Scott Lang będą traktowali się na równi:

Nie wiem. Wiecie, jesteśmy drużyną. W komiksach, ukazana była podobna historia, w której Ant-Man i Wasp pracowali razem. Zakończyliśmy właśnie zdjęcia, więc zobaczymy, jak będzie wyglądać wersja ostateczna filmu. Z całą pewnością jesteśmy jednak partnerami w tej produkcji.

evangeline lilly paul rudd film ant man sequel

W sequelu ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin już za niecały rok, czyli 6 lipca.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: ComicBook.com

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?