Natalie Portman dołącza do obsady Vox Lux!

Natalie Portman dołączyła do ekipy aktorskiej Vox Lux, w której jakiś czas temu znalazł się również Jude Law. Reżyserią zajmuje się Brady Corbet. 29-latek zdobył zaufanie producentów swoim debiutem za kamerą, kiedy w 2015 roku zrealizował Dzieciństwo wodza. Obraz zdobył wówczas dwie nagrody na festiwalu w Wenecji. Pierwotnie główną rolę kobiecą miała zagrać Rooney Mara, jednak zrezygnowała z udziału w filmie.

Vox Lux ma być musicalem, opowiadającym historię piosenkarki na przestrzeni 15 lat. Będziemy mogli obserwować ważne wydarzenia kulturalne z jej perspektywy, a cała akcja ma rozpocząć się w 1999 roku.

Zobacz również: Film o Hanie Solo trafi do chińskich kin pod innym tytułem

natalie portman 2017 feat

Zachwycony współpracą z Portman jest Michel Litvak, prezes Bold Films, niezależnego, amerykańskiego studia, które zrealizuje obraz:

Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać w naszych szeregach tak doskonałą i świetną aktorkę, jaką jest Natalie.

Za muzykę do produkcji odpowiedzialna jest Sia, a premiera filmu ma odbyć się jeszcze w 2018 roku. Zdjęcia ruszają 1 lutego w Nowym Jorku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia – Dior

Pasjonat kinematografii, muzyki i seriali. W wolnych chwilach poluję na replikantów. Twitter - Chrzuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?