Advertisement
Advertisement

Maz Kanata powróci w Epizodzie IX?

Maz Kanata – postać, która została wprowadzona w Przebudzeniu Mocy – powróciła w ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen i za pośrednictwem hologramu udzieliła wskazówki Finnowi oraz Rose, która miała im pomóc w misji na Canto Bight. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter, Lupita Nyong’o krótko skomentowała możliwość powrotu granej przez siebie postaci w ostatniej części Trylogii Sequeli:

Nie wiem, lecz w najbliższym czasie będę wiedziała.

Co prawda J. J. Abrams przedstawił już kierownictwu Disneya swój scenariusz Epizodu IX, jednak oficjalnie produkcja tej odsłony Gwiezdnych wojen ma ruszyć dopiero w czerwcu bieżącego roku. Wówczas najprawdopodobniej poznamy więcej szczegółów na temat ewentualnych powrotów konkretnych postaci czy też możliwości wprowadzenia całkiem nowych bohaterów.

Zobacz również: Los Luke’a Skywalkera w Ostatnim Jedi pretekstem do powstania kolejnej teorii?

https://www.youtube.com/watch?v=ly_n3OaV4wE

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?