Advertisement
Advertisement

Zanurzeni – James McAvoy i Alicia Vikander w zwiastunie melodramatu

W sieci zadebiutował zwiastun filmu pt. Zanurzeni. Produkcja jest adaptacją powieści autorstwa J.M. Ledgarda wydanej w 2013 roku. W rolach głównych występują James McAvoy oraz Alicia Vikander. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=H5eI_r9CpWQ

Zobacz również: Nowa zapowiedź filmu Tomb Raider! Tak rodzi się legenda Lary Croft!

Opis filmu: James jest inżynierem, a Danielle badaczką dna oceanu. Spotykają się przypadkowo w hotelu na północnym wybrzeżu Francji. Obydwoje przygotowują się tam do niebezpiecznych wypraw, jakie ich czekają. I choć nie mieli takiego zamiaru, wybucha między nimi namiętny romans i zakochują się w sobie. Czują, że to nie jest przelotne zauroczenie. Przychodzi jednak czas, kiedy muszą udać się na swoje misje. James wyjeżdża do Somalii i nie ma możliwości skontaktowania się z Danielle, która prowadzi prace badawcze na dnie oceanu. Ich izolacja potęguje zdeterminowanie, by znów być razem.

Za kamerą stanął zdobywca Złotej Palmy, Wim Wenders (Pina, Niebo nad Berlinem). Senariusz przygotował Erin Dignam. Produkcja zadebiutuje w amerykańskich kinach 13 kwietnia.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?