Andy Serkis wierzy w powrót Najwyższego Przywódcy Snoke’a w Epizodzie IX?

Śmierć Najwyższego Przywódcy Snoke’a w Ostatnim Jedi zaskoczyła wielu fanów Gwiezdnych wojen i pozostawiła wiele pytań bez odpowiedzi, łącznie z pochodzeniem najbardziej tajemniczego złoczyńcy. W wywiadzie udzielonym Slash Film, Andy Serkis wypowiedzial się na temat losu granej przez siebie postaci, a także zasugerował jakoby jego powrót w Epizodzie IX nie był wcale wykluczony:

Wiecie, to Gwiezdne wojny, więc nigdy nie wiadomo, jak wszystko się potoczy. Możecie zostać reanimowani lub przywróceni do życia. Byłem zszokowany. Pod względem ukazania dramaturgii, było to właściwe posunięcie w filmie i nie zamierzam go kwestionować. Uważam to za bardzo istotny moment, w związku z czym nie chcę poddawać tego w wątpliwość. Jestem jednak przekonany, że fani oczekiwali czegoś więcej. Chcę przez to powiedzieć, że kto wie, co przyniesie przyszłość?

https://www.youtube.com/watch?v=0nMenwq_pEQ

Zobacz również: Los Luke’a Skywalkera w Ostatnim Jedi pretekstem do powstania kolejnej teorii?

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?