Twórca Szybkich i wściekłych 8 wyreżyseruje spin-off Facetów w czerni!

Według portalu Deadline, wytwórnia Sony Pictures zamierza powierzyć stanowisko reżysera nadchodzącego spin-offu Facetów w czerni F. Gary’emu Grayowi mającemu na swoim koncie m.in. Straight Outta Compton czy Szybkich i wściekłych 8. Film ma mieć swoją premierę 14 czerwca 2019 roku, a odpowiedzialnymi za scenariusz są Matt Holloway i Art Marcum (Iron ManTransformers: Ostatni Rycerz). Producentami zaś będą Walter Parkes i Laurie MacDonald. W niezatytułowanej jeszcze produkcji z uniwersum Facetów w czerni nie pojawią się jednak Will Smith czy Tommy Lee Jones, lecz zamiast tego poznamy nowych bohaterów, a świat znany z oryginalnej trylogii ma zostać rozszerzony.

https://www.youtube.com/watch?v=HYUd7AOw_lk

Zobacz również: Spin off serii Faceci w czerni zmienia datę premiery!

Projekt zatem został przeniesiony z 17 maja na 14 czerwca 2019 roku. Nowa data wskazuje na pojedynek z Shaftem. Inne produkcje zapewne dopiero się pojawią.

Faceci w czerni, których gwiazdami są Will Smith i Tommy Lee Jones, pojawili się na ekranach kin 21 lat temu, a dokładniej rzecz ujmując w ciepłe lato 1997 roku. Produkcja zgarnęła 589 milionów dolarów globalnie. Następnie powstał sequel. Obraz ujrzał światło dzienne w 2002 roku i zarobił nieco mniej, lecz ciągle satysfakcjonująco dużo, czyli 441 milionów dolarów na całym świecie. W 2012 roku powstała z kolei 3 części, który przywróciła serii utracony nieco blask, zgarniając sumkę opiewającą na 642 milionów dolarów globalnie. Reżyserem całej trylogii jest Barry Sonnenfeld.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?