Advertisement
Advertisement

Domhnall Gleeson wierzył, że Generała Huxa będzie czekać inny los w Ostatnim Jedi?

Domhnall Gleeson – odtwórca roli Generała Huxa w Przebudzeniu Mocy i Ostatnim Jedi – wystąpił niedawno w podcaście MTV Happy Sad Confused, w którym wyraził swoje zaskoczenie fakt, że grana przez niego postać przetrwała pierwsze dziesięć minut ósmego epizodu Gwiezdnych wojen:

Będę szczery, jestem zaskoczony tym, że Generał Hux przeżył. Wyobrażałem sobie jego śmierć bliżej początku obrazu, w momencie zniszczenia jednego z okrętów.

https://www.youtube.com/watch?v=Ft4kXK5X6SQ

Zobacz również: Rian Johnson wyjaśnia „lustrzaną scenę” w Ostatnim Jedi!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?