Bohaterowie Hana Solo: Gwiezdnych wojen – historii na jednym plakacie!

Na platformie Reddit pojawił się kolejny materiał promocyjny z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, którym okazuje się być plakat z bohaterami nadchodzącej produkcji. Co ciekawe, widać na nim nowe ujęcia z Lando Calrissianem, Tobiasem Beckettem i L3-37.

[Merch] Possible final poster for Solo from r/StarWarsLeaks


Zobacz również: Odtwórca młodego Lando Calrissiana opowiada o wnętrzu Sokoła Millennium w produkcji o Hanie Solo!

Wejdź na pokład Sokoła Millenium i wyrusz w podróż w odległą galaktykę z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie oraz poznaj nieznane dotąd przygody uwielbianego przez wszystkich przemytnika. W wyniku serii śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swojego przyszłego towarzysza Chewbaccę i poznaje niesławnego hazardzistę Lando Calrissiana w podróży która wyznaczy kurs dla jednego z najciekawszych bohaterów gwiezdnowojennej sagi. 

W filmie występują: Alden Ehrenreich jako Han, Donald Glover jako Lando Calrissian, Joonas Suotamo jako Chewbacca oraz Woody Harrelson w roli mentora głównego bohatera, Tobiasa Becketta. W pozostałych rolach zobaczymy także Emilię Clarke (Qi’Ra), Thandie Newton (Val), Paula Bettany’ego (Dryden Vos) oraz Phoebe Waller-Bridge (droid L3-37).

Za reżyserię odpowiada Ron Howard, twórca m.in. Kodu Da Vinci oraz Pięknego Umysłu. Film ma trafić do polskich kin 25 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Matriały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?