Justin Theroux potwierdza romans jego postaci z Maz Kanatą w Ostatnim Jedi?

W rozmowie z Yahoo Entertainment, podczas promowania filmu Mute, Justin Theroux opowiedział o romansie Mistrza Łamania Kodów – postaci, w jaką się wcielił w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi – z Maz Kanatą graną przez Lupitę Nyong’o (sceny nie ma dosłownie pokazanej w filmie – przyp. autora):

Mogę to zdecydowanie potwierdzić. To się wydarzyło – ależ z niej dzika kocica!

Rola Justina Therouxa co prawda była  w filmie dość mała, jednak to nie powstrzymało aktora przed wyrażaniem zachwytu z powodu obecności na planie oraz podzieleniem się wspomnieniami związanymi z oglądaniem w przeszłości Powrotu Jedi:

Do momentu pojawienia się na planie nie miałem pojęcia, jak bardzo jestem uzależniony od telefonu. Tak bardzo chciałem robić zdjęcia. Nie dla publikowania ich, lecz uwiecznienia chwili. Plany zdjęciowe i kostiumy były niesamowite. Pamiętam, gdy myślałem sobie: „Nie mogę tego zrobić, bo zechcą odrąbać mi dłonie, jak sięgnę po telefon w pobliżu planu zdjęciowego”.

sw cameo justin theroux

Zobacz również: Rian Johnson wyjaśnia „lustrzaną scenę” w Ostatnim Jedi!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?