Alicia Vikander wychowana na grach z serii Tomb Raider

Alicia Vikander została naszą nową Larą Croft, przejmując pałeczkę po Angelinie Jolie w najnowszym Tomb Raider. Zarówno gry i filmy z tej serii doczekały się swoich nowych wersji, z czego film z Vikander ma się dopiero niedługo ukazać.

Najnowszy Tomb Raider nie jest jednak pierwszym jej spotkaniem ze światem Lary Croft. Aktorka była fanką gier z serii Tomb Raider już w dzieciństwie, widok silnej postaci kobiecej w grze bardzo jej zaimponował i dodał odwagi.

tombraider

Zobacz również – Tomb Raider – posłuchaj piosenki ze ścieżki dźwiękowej filmu

Dorastałam w czasach, gdy żadne moje koleżanki nie grały w gry wideo. Sama więc trochę się tego wstydziłam.

Zaczęła zmieniać zdanie, gdy ktoś ze znajomych pokazał jej Tomb Raider.

To była główna postać damska w grze wideo, nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Trochę za bardzo się bałam, żeby przejść całą grę w wieku 10 lat, więc większość czasu spędzałam ucząc się sztuczek i wszystkich jej ruchów. Ale fakt, byłam jej wielką fanką jako dziecko.

Jak pokazały nam filmy Wonder Woman i Czarna Pantera, reprezentacje różnych grup są niesamowicie istotne, szczególnie dla dzieci. Każdy powinien móc zobaczyć siebie w roli bohatera, a dla Alicii Vikander to wszystko zaczęło się od Lary Croft gdy miała 10 lat. To tylko jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że to ona powinna wcielić się w Larę Croft w nowej wersji filmu Tomb Raider, która ma trafić do amerykańskich kin 16 marca 2018.

Cały wywiad:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=S-bJ9NIubuw

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: elleuk.com

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?