Saoirse Ronan chciałaby pójść w ślady Grety Gerwig i zadebiutować jako reżyserka

Greta Gerwig, znana najbardziej z głównej roli w Frances Ha, z przytupem weszła w świat reżyserski. Jej debiut po drugiej stronie kamery, wchodzący niedługo do polskich kin Lady Bird, został bardzo szybko doceniony. Film nie tylko otrzymał nominację w głównej oscarowej katergorii, ale także dał nominację samej reżyserce. Oprócz tego szansę na statuetkę otrzymała odtwórczyni głównej roli, Saoirse Ronan. Młoda aktorka zwierzyła się, że dzięki pracy na planie Lady Bird również poczuła reżyserski zew. 

lady bird

Dopiero gdy zobaczyłam, jak Greta opowiada o filmie, tworzy go i składa w całość, robi coś genialnego, a ludzie naprawdę to kochają, pomyślałam, że chciałabym też reżyserować i może kiedyś uda mi się to zrobić.

Zobacz również: Czarna Pantera osiąga pułap 700 milionów dolarów w globalnym box offisie!

I chociaż na razie Saorise Ronan nie zdradziła, kiedy ewentualnie podjęłąby się pracy reżyserki, możemy liczyć, że jeżeli będzie jej szło tak dobrze jak w aktorstwie dostaniemy coś naprawdę niesamowitego. Do tej pory możemy czekać na oscarową galę i trzymać kciuki za Lady Bird.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: Merie Wallace / AP

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?