Advertisement
Advertisement

Tak powstawała Bitwa o Crait z filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Z okazji zbliżającej się gali rozdania Oscarów, firma Industrial Light & Magic zajmująca się tworzeniem efektów specjalnych do filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi opublikowała materiał przedstawiający, w jaki sposób stworzono sceny podczas Bitwy o Crait. Sprawdźcie materiał poniżej:

https://youtu.be/TolPxaXrCfU

Zobacz również: Przeciekły oficjalne informacje dotyczące przeszłości Snoke’a!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: youtube / Ilustracja wprowadzenia: LucasFilm/Disney

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?