„Code 8” – film z Robbie’em Amellem już do obejrzenia

Kuzyni Stephen Amell (Arrow) i Robbie Amell (Firestorm) przedstawiają swój pierwszy wspólny projekt. Thriller science-fiction zatytułowant „Code 8” jest już dostępny do obejrzenia za darmo w serwisie youtube. Póki co to tylko krótkometrażowy film trwający 10 minut, ale twórcy przez niego chcą pokazać, na co ich stać oraz zebrać fundusze na pełen metraż. Dlatego pod tym linkiem można znaleźć kampanię crowfundingową, gdzie zbierane są pieniądze. W 17 godzin od rozpoczęcia zbiórki uzbierano 128 tysięcy dolarów z 200 wymaganych. Także dłuższa wersja „Code 8” jest na jak najlepszej drodze do powstania. Czy warto się projektem zainteresować? Sprawdźcie sami oglądając poniższą etiudę.

https://www.youtube.com/watch?v=DqO90q0WZ0M

„Code 8” opowiada o świecie przepełnionym osobami obdarzonymi supermocami. Specjale, jak się ich nazywa, nie są jednak gloryfikowani za swe zdolności, lecz pilnie obserwowani i w przypadku najmniejszego wykroczenia specjalne policyjne androidy nie mają najmniejszych oporów przed ich ekstrerminacją. W tej rzeczywistości musi odnaleźć się bohater grany przez Robbiego Amella. Jeden wypadek może spowodować, iż stanie się poszukiwanym przez władze zbiegiem.

W specjalnie nagranym video kuzyni przekonują, że zebrali ekipę utalentowanych osób i cokolwiek nie zrobią, pełnometrażowy film na pewno wyjdzie fajnie. A dodatkowo na pewno pojawi się w nim też Stephen Amell, który w czasie kręcenia krótkometrażowej wersji „Code 8” był zajęty pracą na planie innych projektów, więc tylko podłożył głos. Zobaczcie, co twórcy mają do powiedzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=aKS7vAGQlnY

Zobacz także: „Arrow”, „The Flash” i inne seriale z kolejnymi sezonami

źródło: geektyrants.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu „Code 8”

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?