Advertisement
Advertisement

Zobacz zwiastun „Cienia” z Diane Kruger w roli głównej!

8 kwietnia na ekrany polskich kin wchodzi francusko-belgijski thriller „Cień” w reżyserii Alice Winocour. Gwiazdą produkcji jest Diane Kruger. Film został zaprezentowany podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego w październiku 2015 roku. Zobacz u nas zwiastun filmu na kilka tygodni przed premierą kinową!

https://www.youtube.com/watch?v=jxeJQwuj0Us

Zobacz również: Cannes 2015 Dzień 5: o tym, jak Van Sant pobłądził w lesie

Opis (dystrybutor): Przeszkolony do zabijania z zimną krwią, były żołnierz, niespodziewanie dla samego siebie zakochuje się w żonie milionera (Diane Kruger), którą ma chronić. Czy jest granica, której nawet w imię prawdziwej miłości, przekraczać nie wolno? Czy instynkt, który popycha go do działania, będzie dla niej ratunkiem, czy pułapką? Co jest realnym zagrożeniem, a co jedynie wytworem jego wyobraźni?

Reżyserem produkcji jest Alice Winocour. Producentami filmu są Isabelle Madelaine, Émilie Tisné. W obsadzie „Cienia” wystąpili: Matthias Schoenaerts („Dziewczyna z portretu”), Diane Kruger („Mr. Nobody”) i Paul Hamy.

 Cień Srodek

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: vimeo.com

Stały współpracownik

Miłośniczka specyficznego poczucia humoru kina czeskiego, "krnąbrnych" produkcji Larsa von Triera i fabuł opartych na prawdziwych historiach "z życia wziętych". Ostatnio zafascynowana kinem drogi, szczególnie z udziałem drugiej, obok filmu, pasji - kolei.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?