Good liar – Ian McKellen i Helen Mirren, w głównych rolach

Jak podaje Hollywood Reporter, główne role w nowym filmie Billa Condona zostały właśnie obsadzone. W thrillerze na podstawie powieści Nicholasa Searle’a zagrają Ian McKellen znany z roli Gandalfa w Hobbicie i Władcy Pierścieni oraz Helen Mirren (Królowa, Szaleństwo króla Jerzego, Podróż na sto stóp). Będzie to już czwarta współpraca tego reżysera z McKellanem. Wcześniej spotkali się między innymi na planie Pana Holmesa oraz Pięknej i Bestii.

 QO2H6GQTRJBRPFPSED5EUEPZSI

Zobacz również: X-Men: Dark Phoenix ma być bardziej dramatem, niż filmem o superbohaterach

Roy Courtnay (McKellan) to naciągacz i oszust, intrygi stanowią całe jego życie. Przez lata doskonalił się w swoim fachu i stał się niemal mistrzem w tej dziedzinie. Nadchodzi jednak dzień, w którym, chce zakończyć swoją karierę ostatnim niezwykłym przekrętem. Za ofiarę wybiera sobie bogatą wdowę Betty McLeish (Helen Mirren), którą poznał w internecie. Podczas gry w kotka i myszkę kobieta niespodziewanie otwiera się przed nim i oszustowi zaczyna na niej zależeć bardziej, niż jest w stanie się do tego przyznać.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z Podróż na sto stóp

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?