Advertisement
Advertisement

Hawkeye otrzyma własne przygody w Avengers: Wojna bez granic!

Od momentu pojawienia się zwiastuna Avengers: Wojna bez granic, wielu fanów zastanawiało się dlaczego w materiałach promocyjnych filmu zabrakło Clinta Bartona/Hawkeye’a, czyli postać graną przez Jeremy’ego Rennera. Przedstawiciel portalu ComicBook.com odwiedził jakiś czas temu plan zdjęciowy produkcji Marvela i zapytał Joe’ego Russo o to, czym zajmuje się wspomniany bohater. Russo ujawnił, że Hawkeye w przeciwieństwie do pozostałych członków Avengersów, przeżywa nieco inne przygody:

Hawkeye znajduje się obecnie w tej samej pozycji, co Kapitan Ameryka, Falcon i Ant-Man po Wojnie bohaterów. W Avengers: Wojna bez granic, niektóre postacie, które stanęły po stronie Kapitana podjęły określoną decyzję w poprzednim obrazie, a inne zdecydowały się obrać inny kierunek. W związku z powyższym, Hawkeye przeżywa własne przygody w kolejnych Avengersach.

Do rozmowy dołączył również Anthony Russo, który dodał, że Clint Barton nie przyłącza się do wojny z racji wydarzeń, jakie miały miejsce w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów:

Ma specyficzne podejście do sytuacji ukazanej w Wojnie bohaterów i to daje mu specjalne miejsce w nadchodzącym filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=anrBf6e3HRY

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – film będzie sporym odejściem od komiksowych realiów

Opis filmu: Ta niespotykana filmowa podróż po Marvel Cinematic Universe trwa już dziesięć lat. Widowisko Avengers: Wojna bez granic sprowadzi na ekrany kin ostateczny, najbardziej śmiertelny pojedynek wszechczasów. Avengers i ich superbohaterscy sprzymierzeńcy, będą musieli poświęcić wiele, aby pokonać potężnego Thanosa, zanim jego niszczycielski atak doprowadzi do zniszczenia wszechświata.

Anthony i Joe Russo odpowiadają za reżyserię filmu, którego producentem jest Kevin Feige. Za scenariusz odpowiadają Christopher Markus i Stephen McFeely. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Avengers: Wojna bez granic trafi fo kin już 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?